
Трійник з'єднувальний 4/6 мм Kesla
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АА0001004
+380 (95) 392-08-37
Відділ продажу- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трійник 4/6 мм фірми "Kesla". Призначений для створення систем подавання повітря та води в акваріумах, системах крапельного поливу, подавання рідких добрив. Завдяки вдалій конструкції підходить для пластикових і силіконових трубок 3х5мм і 4х6 мм. Дає змогу надійно з'єднувати повітряні, водяні та крапельні системи.
Трійник зроблений із якісного пластику та нейтральний до води та повітря.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kesla |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | З'єднувач |
| Тип розпилювача | Гнучкий |
| Потужність | 0 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Продуктивність | 1000 л/год |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 1000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴




