
Акваріумний чорний суперклей гель Guoelephant green glue 5g
69 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АХКС0001002
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Акваріумний суперклей гель Guoelephant black glue 5g — спеціальний швидковисихний клей для акваріумних рослин, коралів і декорацій. Клей чорного кольору, має гелеву консистенцію. Використовується для закріплення мохов і акваріумних рослин до каменів, коряків; для з'єднання декорацій між собою; для приклеювання рослин до ґрунту в прісноводному акваріумі; коралів у морському акваріумі; у тераріумах і флораріумах.
Основна перевага цього клею в тому, що він може використовуватися як під водою, так і поза нею. Дуже добре підходить для кріплення коралів у морському акваріумі. Клей абсолютно безпечний для риб, безхребетних і рослин, не виділяє у воду шкідливих речовин і не змінює її параметрів.
Для склеювання поза водою поверхні мають бути чистими, не забрудненими пилом або оліями, а під час застосування під водою — не містити нальотів, як-от водорості тощо. Для склеювання великих поверхонь клей наноситься декількома паралельними смужками.
Продукт чудово склеює такі матеріали, як дерево, пластик, кераміка та інше. Для склеювання досить однієї краплі клею на 2-3 см2. Після нанесення необхідно притиснути частини, які склеюються, упродовж 10 секунд.
Основні характеристики:
- Чорного кольору
- Клей у формі гелю — не розтікається
- Абсолютно безпечний для риб, безхребетних і рослин.
- Чудово клеїть під водою
- Тюбик, що повторно закривається
- З наконечником для будь-яких робіт.
- Украй стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Використовується як у прісній, так і в морській воді
Виробник: Dongguan Guoxiang Adhesive Products Co., Ltd.
Тип: гель-клей.
Цвет: чорний.
Вага: 5 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dongguan Pustar Adhesives & Sealants |
| Країна виробник | Китай |
| Форма випуску | Гель |
| Об`єм | 5 мл |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Вага упаковки | 0.005 кг |
| Термін придатності | 36 міс |
| Застосування | Догляд за декорацією/рослином |
| Довжина: | 10 см |
| Матеріал | Клей |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Клей-гель |
| Тип рослини | Живі |
| Вага | 0.005 кг |
- Ціна: 69 ₴







