
Регулятор подавання повітря, краник повітряний 4/6 мм
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: АОВФ0001006
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Регулятор подавання повітря. Або краник повітряний.
Регулятор подавання повітря має найпоширеніший діаметр в аматорській акваріумістиці — 4/6 мм. Він призначений для регулювання подавання повітря з компресора на розпилювач або на аерліфтний фільтр.
Регулятор буде корисний тим акваріумістам, які захоплюються вмістом невеликих акваріумів, мініводоїмів, нанокубиків, креветників, акваріумів для хлопчиків і невеликих дитячих акваріумів.
Також регулятор необхідний тим, хто містить кілька акваріумів або для порівняно великих професійних розводів, де необхідно балансувати подавання повітря від компресорів великої потужності на безліч акваріумів одночасно.
Регулятор зроблений із нейтрального пластику. Не гниє й не іржавіє. Застосовний практично в будь-яких умовах.
Регулятор рекомендується купувати тим, хто збирається встановлювати аерліфтні мініфільтри, компресори, створювати магістральні повітроводи на розводах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | З'єднувач |
| Тип розпилювача | Гнучкий |
| Потужність | 0 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Продуктивність | 0 л/год |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 0 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 13 ₴


