
Фільтр для акваріума RS-603, внутрішній фільтр для акваріума, занурювальний фільтр на 400 л/год
240 ₴
- Під замовлення
- Код: ВФ0001003
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Xilong RS-603 — внутрішній акваріумний фільтр невеликих розмірів для малих і середніх акваріумів. Конструкція пристрою поєднує в собі простоту, високу продуктивність і компактність, що дає змогу скоротити час для повного обслуговування. Фільтр призначений для механічного очищення й аерації води в резервуарах до 80 літрів. Сучасний електродвигун гарантує безшумну роботу та тривалий термін експлуатації в прісноводних акваріумах.
У цього фільтра пристойна продуктивність прокачування води на 400 літрів на годину. Плюс дуже висока надійність самого фільтра. За невисокої ціни це робить його одним із найкращих фільтрів у своєму класі за співвідношенням ціна/якість.
У компактному кошику з великою корисною площею фільтр проводить повне механічне очищення. Губка, яка затримує найдрібніші елементи зваги, корму, продуктів життєдіяльності підводних мешканців риб та інші забруднення. Крім механічного очищення, у кошику фільтра також проводиться біологічна фільтрація. Згодом у порах губки засіляються корисні мікроорганізми, які відповідають за розкладання найдрібніших частинок бруду, і створення кришталево чистої води в акваріумі. Завдяки невеликим розмірам, внутрішній фільтр зручний і простий в обслуговуванні, а кошик знімається дуже легко, що неабияк скорочує час догляду.
До комплекту фільтра входить шланг з інжектором для додаткової аерації киснем. Розподіл повітря проходить рівномірно та сприятливо впливає життєдіяльність. Кріплення пристрою здійснюється за допомогою 4 якісних гумових присосок, які міцно тримаються на склі.
- Висока продуктивність ефективно очищає воду.
- Швидке встановлення та обслуговування завдяки простоті конструкції.
- Сучасний двигун із низьким споживанням енергії.
- Ідеально підходить для нано акваріумів.
- Інжектор для повітря, вам тепер не потрібен компресор.
Флейта не входить до комплекту!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 5 Вт |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Об'єм акваріума | 80 л |
| Висота підйому води | 0.6 м |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 240 ₴







