
Насіння акваріумних рослин, насіння ґрунтопокровних рослин 10 грамів, ґрунтовопокровна рослина Елеохарис міні, Ситняг
250 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: САР0001005
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Насіння акваріумної рослини Small Cow hairs (Eleocharis sp. mini) застосовуються для створення привабливого переднього плану в стилі "живого килима" у вашому акваріумі, тераріумі або палудариумі.
Вага паковання 10 грамів. Цієї кількості вистачить для засіювання суцільним килимом ділянки 30х30 см. Або створення густих зелених острівців на ділянці до 60х60 см.
Пророщувати насіння необхідно в діапазоні температур 22-26 °C. Оптимальним температурним показником є 25 °C Залежно від температури, насіння починає проростати на 5-10 день із моменту посадки насіння.
Посаджені ґрунтовопокровні рослини дуже добре відгукуються на внесення рідких макро та мікро добрив. Дуже позитивно на зростанні та розвитку позначається наявність подавання вуглекислого газу. Або періодичне розчинення у воді таблеток СО2.
Найкращі результати дає висадка насіння в поживні ґрунти (соїли). Сойли можна замінити пристроєм земляної подушки під шаром основного ґрунту.
Оптимальні параметри води для утримання рослин: Т=22-28 °C, pH=6.5-7.0, GH<8. Освітлення має бути достатньою інтенсивністю, щоб рослини, що ростуть, утворювали ґрунтовий килим, а не витягувалися заввишки.
Щодо того, що Small Cow hairs дуже повільна рослина догляд не буде обтяжливою навіть для акваріуміста-початківця. В основному догляд зводиться до періодичних стрижок "киба" для вирівнювання рослин в один рівень.
Головний ворог Елеохарісу — водорості. Тому питання боротьби з водоростями треба приділяти особливу увагу. Рекомендуємо придбати ефективні засоби для боротьби з водоростями в нашому магазині.
Подальше розмноження рослин відбувається звичайним держаком. Що згодом дає можливість акваріумісту створити великі зони суцільної засадки ґрунтовопокровними рослинами. Це найбільш ефектний спосіб дизайну з візуального погляду.
Для тих, хто хоче створити акваріум своєї мрії, це насіння якраз те, що потрібно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип рослини | Живі |
| Вага | 0.01 кг |
| Вид | Рослина |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Матеріал | Натуральный корень |
| Довжина | 2 см |
| Вид грунту | Гравій |
| Виробник | GH |
| Додаткові характеристики | |
| Паковання | zip-пакет |
| Холодостійкість | Немає |
| Укриття на зиму | Вимагає укриття |
| Висота дорослої рослини | 3 см |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
| Тривалість життя | Многолетние |
| Рік врожаю | 2024 |
| Відношення до світла | Світлолюби |
| Тип посадкового матеріалу | Семена |
- Ціна: 250 ₴/упаковка






