
Світильник для акваріума usb 7W 3-режимний з регулюванням яскравості та спектра, акваріумна led-лампа для мініакваріумів
325 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СА0001003
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Світлодіодний гнучкий світильник для мініакваріумів, нанокубиків, креветочників, дитячих акваріумів і акваріумів середніх розмірів з USB-під'єднанням, регулюванням яскравості, перемиканням спектрів, розсіювальною лінзою й надійним кріпленням.
Для акваріумів більше можна використовувати від 2 до 5 світильників. Для чого в нашому магазині передбачені спеціальні знижки для гуртових покупців.
Світильник розрахований на напругу 5 В і під'єднується до будь-якого роз'єму USB. Може під'єднуватися до павербанка, акумуляторів на 5 В, джерела безперебійного живлення, ноутбука, зарядного до мобілки тощо. Що робить повністю автономним у разі раптових вимкнень електроенергії. Так само його можна використовувати для точкового освітлення невеликих приміщень без світла.
Акваріумний світильник досить енергоекономний. Призначений для 5 Вт енергоспоживання й до 50 тисяч годин горіння. Здатний освітлювати акваріуми до 20-25 літрів. Але ідеально підходить для мініакваріумів і креветників на 15-20 літрів.
Має три діапазони світлодіодної підсвітки:
- денний
- RGB (червоний — зелений синій)
- повний спектр
Яскравість освітлення можна регулювати. Перемикач розрахован на 9 ступенів освітленості.
Світильник має 40 світлодіодних кристалів білого, червоного, зеленого та синього кольору. Цей набір світлодіодів дає змогу не тільки освітлювати акваріум повним спектром, але й спектром із червоним, зеленим і синім світінням. Що вкрай корисно для акваріумних рослин.
Лампа для акваріума компактна. Максимальний розмір 7 х19,5 см. Довжина шнура з роз'ємом USB — 0.85 м.
Технічні характеристики:
Потужність — 7W
Напруга — 5V
Товщина розсіювальної лінзи — 0,8 см
Кількість кристалів — 40 шт.
Режимів освення — 3
Колірна температура: 3500К/4500К/6500К
Кріпиться на стінку акваріума спеціальною "прищіпкою" з дуже надійним гвинтовим затискачем.
Світильник має гнучку ніжку, що дає змогу повертати його практично на 360 і спрямовувати на будь-яку ділянку акваріума. У такий спосіб можна регулювати ступінь освітленості акваріума та регулювати інтенсивність і спрямованість засвічення.
Цей світильник стане не тільки надійним помічником у вашому захопленні акваріумів, але й додасть вашому акваріуму естетики та природності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна колірна температура | 3500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 67 мм |
- Ціна: 325 ₴








