
Безшумний компресор для акваріума ZY-718, мережевий акваріумний компресор
260 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КСБ0001002
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Малошумний компресор для акваріума
Дуже тихий акваріумний компресор. Модель ZY-718.
Тихий компактний мережевий одноканальний компресор, призначений для постачання киснем мініакваріумів від 2-3 літрів і вище, і середніх акваріумів до 60-70 літрів. Компресор працює від звичайної мережі 220 В.
Головна перевага цього компресора в його тихій роботі та ціні. Коли компресор ключний, його практично не чутно. Він не заважає відпочивати дорослим і дітям. Звуки розпилення повітря в акваріумі можна регулювати краєм (до комплекту не входить, продається окремо).
За шумністю він трохи гучніший, ніж п'єзокомпресор. Через те, що він потужніший. Але навіть із близької відстані ви практично не почуєте його роботу. Тому цей компресор підійде для людей із чуйним слухом.
Для мінімізації звукових показників компресор має гумові ніжки. Що також знижує шумність його роботи.
За ціною це більш ніж гідна альтернатива порівняно дорогим п'єзокомпресорам. Водночас, через збільшену потужність і об'єм повітря, що подається, цей компресор можна використовувати для створення систем фільтрації води в акваріумі спільно з будь-яким аерліфтним фільтром, розрахованим на акваріуми до 80-100 літрів.
Основні характеристики:
розміри — 8Х4.5 см
робоча напруга — 220 В
потужність — 3 Вт
обсяг подавання повітря — 210 л/год
довжина електричного шнура — 0,7 м
Повітряна трубка та розпилювач до комплекту компресора не входять.
Разом із компресором рекомендується придбати:
- розпилювач
- повітряний шланг (трубку) 4/6 мм
- регулятор подавання повітря
- зворотний клапан для безпеки компресора
- аерліфтний фільтр для створення системи фільтрації води у вашому акваріумі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Тип розпилювача | Точковий |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 210 л/год |
| Об'єм акваріума | 70 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 7 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 260 ₴





