
Сифон для ґрунту, вакуумний сифон із грушею, 140 см
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АОСФ0001001
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Вакуумний сифон із грушею для очищення ґрунту в акваріумі, довжина 140 см
Простий, практичний, недорогий і якісний сифон для ґрунту. Очисник ґрунту дає змогу швидко та легко очищати ґрунтовий субстрат від продуктів життєдіяльності та інших небажаних елементів.
Завдяки оптимальній довжині ручки, очисником легко керувати й очищати навіть у найвіддаленіших куточках акваріума.
Сифон із ручним насосом має широку пластикову трубку, яка полегшує очищення й неабияк прискорює цей процес.
Цей пристрій ідеально підходить для чищення ґрунту навколо акваріумних рослин. Має зручну ручку для комфортної роботи в акваріумі.
Засилювання ґрунту призводить до появи небажаної органіки в акваріумі, що збуджує ріст водоростей. У кожному акваріумі необхідно регулярно проводити часткову або повну заміну води та чищення ґрунту. У середньозаселеному акваріумі часткову заміну води рекомендується проводити зазвичай один раз на тиждень. Водночас необхідно міняти приблизно 20% акваріумної води. Чищення акваріумного ґрунту відбувається рідше.
Обидві ці процедури можна швидко та зручно зробити за допомогою очисника ґрунту- сифона. Він виготовлений із якісних матеріалів, що сприяє тривалому терміну експлуатації.
- Швидке та якісне очищення.
- Зручний у використанні.
- Дає змогу замінювати воду.
- Підходить для високих акваріумів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Сифон |
| Застосування | Догляд за акваріумом |
| Матеріал | Пластик |
| Споживана потужність | 0 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 0 л/год |
| Довжина | 1.4 см |
| Розміри | |
| довжина | 140 см |
- Ціна: 90 ₴









