
Годівниця-горшок акрилова, багатофункціональний декоративний аксесуар
75 ₴
- Готово до відправки
- Код: АОК0001001
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Багатофункціональна годівниця-горшок для акваріума.
Годівниця-горшок може використовуватися в акваріумі як годівниця для живого корму. А також як підвісний горщик для акваріумних рослин і гідропоніки. Зроблена з міцного прозорого акрилу. акрил абсолютно нейтральний до води, живих організмів і рослин.
Для використання як годівниці біля горщика є невеликі прорізи внижньої частини, через які живий корм (мотіль, трубочник, аулофорус, "Зя") буде доступний для риби. Також прорізи сприяють циркуляції води в горщику, якщо використовувати його як декоративну підвісну ємність для акваріумних рослин. Горщик можна використовувати як із ґрунтом, так і без нього, закріплюючи рослини за допомогою розпірок із будь-якого доступного та нетоксичного матеріалу.
Годівниця-горжок кріпиться на склі акваріума за допомогою надійного присоска. З кількох горщиків із рослинами можна робити дуже красиві акваріумні композиції у формі звисаючих рослин або рослин, що ростуть угору вздовж скла. Для цього можна розташовувати кілька горщиків у довільному або геометричному порядку, поєднуючи різні види водних рослин і ґрунтів.
Годівниця-горшок не займе багато місця в акваріумі. Її розмір лише 4 Х 3,5 см. А отже, вона не нависатиме й не закриватиме красу вашого підводного пейзажу. Крім того, годівниця-горшок зроблена з прозорого акрилу. Що також не заважатиме оглядати картину вашого підводного світу.
Годівницю-горшок також можна використовувати як ємність для акваріумної гідропоніки. за допомогою цього багатофункціонального аксесуара можна вирощувати рослини у воді й без використання ґрунту та ґрунтових субстратів.
Використовуючи годівницю-горшок, можна перетворити ваш акваріум і створити з нього справжній витвір акваріумного мистецтва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 35 см |
| Основні | |
| Тип | Годівниця |
| Тип | Інтер'єрна годівниця |
| Колір | Білий |
| Форма | Напівкругла |
| Паковання | Без паковання |
| Стан | Нове |
| Розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 35 см |
- Ціна: 75 ₴






