
Листя Кетапанга, листя Індійського мигдалю, Terminalia catappa 1 шт
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: АБ0001003
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Листя Кетапанга, Terminalia catappa (Індійське мигдальне дерево).
Важко знайти щось корисніше і необхідне практично будь-якому акваріумісту ніж сушене листя Індійського мигдалю. Або як називають їх у Південно-Східній Азії – листя Кетапанга.
Листя Terminalia catappa одночасно служить природним кондиціонером, що обеззаражує засобом. засобом регулювання кислотно-лужного балансу води, кормом для ракоподібних та деяких видів риб та дуже красивим декором акваріума. Окрім лікувальних та регулюючих властивостей, листя Кетапанга може фарбувати воду, створюючи ефект старої води або ефект води приток Амазонки.
Завдяки їх антибактеріальним властивостям листя Кетапанга рекомендують використовувати для нересту лабіринтових, харацинових та дискусів.
Методів та способів використання листя Індійського мигдалю досить багато. Починаючи від простого розташування цілого листя в акваріумі і закінчуючи приготуванням настоянок та екстрактів у домашніх умовах. Листя Кетапана можна також використовувати як наповнювач у фільтрі вашого акваріума.
Крім використання в акваріумі як кондиціонер або лікувальний засіб листя Кеттапи прекрасний засіб прикраси акваріума або засіб створення азіатських та південноамериканських біотопів та скейпів. Листя красиво виглядає на дні або на корчах.
Область застосування листя Індійського мигдального дерева не обмежується акваріумістикою. Листя використовується в палюдаріумах, черепашатниках, тераріумах. Вони служать чудовою прикрасою та середовищем створення максимального комфорту для ваших улюбленців.
Листя продається поштучно. Середня довжина листя 20-27 см. Термін зберігання без втрати корисних властивостей близько 2-3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sobo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Засоби підготовки води |
| Форма випуску | Палички |
| Об`єм | 0 мл |
| Упаковка | Без упаковки |
| Вага упаковки | 0.1 кг |
| Термін придатності | 24 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рослини | Живі |
| Вага | 0.01 кг |
| Матеріал | Натуральний корінь |
| Довжина: | 25 см |
| Тип ґрунту | Гравий |
- Ціна: 13 ₴








