
Насіння акваріумних рослин, насіння ґрунтопокривних рослин 10 грам
250 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: САР0001002
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Насіння акваріумної рослини Large Clover (Marsílea) застосовується для створення привабливого переднього плану в стилі "живого килима" у вашому акваріумі, тераріумі або палюдаріумі.
Вага упаковки – 10 грам. Цієї кількості вистачить для засіювання суцільним килимом ділянки 22х22 см. Або створення густих зелених острівців на ділянці до 60х60 см.
Пророщувати насіння необхідно у діапазоні температур 22-26°С. Оптимальним температурним показником є 25°С Залежно від температури, насіння починає проростати на 5-10 день з моменту посадки насіння.
Посаджені ґрунтопокривні рослини дуже добре відгукуються на внесення рідких макро та мікродобрив. Дуже позитивно на зростанні та розвитку позначається наявність подачі вуглекислого газу. Або періодичне розчинення у воді таблеток СО2.
Найкращі результати дає висаджування насіння в живильні ґрунти (сойли). Сойли можна замінити пристроєм земляної подушки під шаром основного ґрунту.
Оптимальні параметри води утримання рослин: Т=18-24°С, pH=6.5-7.0, GH<8. Висвітлення має бути достатньою інтенсивності, щоб рослини, що ростуть, утворювали ґрунтовий килим, а не витягувалися у висоту.
З огляду на те, що Large Clover дуже повільна рослина догляд не буде обтяжливим навіть для акваріуміста-початківця. В основному догляд зводиться до періодичних стрижок "килима" для вирівнювання рослин в один рівень.
Подальше розмноження рослин здійснюється звичайним живцюванням. Що з часом дає можливість акваріумісту створити великі зони суцільної засадки ґрунтопокривними рослинами. Це найбільш ефектний спосіб дизайну з візуальної точки зору.
Для тих, хто хоче створити акваріум своєї мрії це насіння саме те, що потрібно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип рослини | Живі |
| Вага | 0.01 кг |
| Вид | Рослина |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Матеріал | Натуральный корень |
| Довжина | 2 см |
| Вид грунту | Гравій |
| Додаткові характеристики | |
| Паковання | zip-пакет |
| Кількість в пакованні | 1000 шт |
| Холодостійкість | Немає |
| Укриття на зиму | Вимагає укриття |
| Висота дорослої рослини | 3 см |
| Основні | |
| Колір | Зелений |
| Тривалість життя | Многолетние |
| Рік врожаю | 2024 |
| Відношення до світла | Світлолюби |
| Тип посадкового матеріалу | Семена |
- Ціна: 250 ₴/упаковка







