
Нагрівач для акваріума USB 10W, нагрівач для акваріума USB автономний
279 ₴
- Готово до відправки
- Код: НА0001001
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Мініобігрівач USB для акваріума автономною потужністю 10 Вт.
Нагрівач розрахований на мініакваріуми, нанокубики або середні акваріуми (до 40-50 літрів), де мешкають водні мешканці, що витримують нетримувальні зниження температури до 15-18 градусів (креветки неокарідинки, холодноводні риби, субтропічні рослини тощо).
Нагрівач має номінальну потужність 10 Вт. Терморегуляції в цього акваріумного нагрівача немає. Нагрівач розрахований на підтримку постійної температури 26 градусів у зоні обігрівання. В акваріумах до 10-15 л він підтримує постійну температуру 24-26 градусів. Цього вистачає для більшості тропічних риб, ракоподібних, молюсків та рослин. Це найбільш комфортна для них температура.
В акваріумах понад 15 літрів нагрівач здатний підтримувати температуру 24-26 градусів у зоні нагрівання й 19-23 градуси в дальніх кутах вашого водойми за середньої температури довкілля в 18 градусів.
Нагрівач розрахований на напругу в 5 В, а це означає, що його можна зробити автономним, під'єднавши до будь-якого джерела живлення на 5 В, павербанка, джерела безперебійного живлення, акумулятора на 5 В і навіть до ноутбука. Що особливо важливо у разі тривалих вимкнень світла в холодну пору року.
Нагрівач має компактні розміри 9Х1,8 см. Довжина шнура 115 см. До комплекту входить присосок.
Нагрівач вимагає повного занурення в акваріум. Усі частини нагрівача мають бути повністю покриті водою.
Якщо у вас мініакваріум і вас цікавить комфорт його мешканців в будь-яких умовах, то акваріумний мінінагрівач USB саме те, що вам потрібно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quanlong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Продуктивність | 15 л/год |
| Мінімальна температура | 15 град. |
| Максимальна температура | 26 град. |
| Вага | 0.1 кг |
| Термін придатності | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 279 ₴






