
Фільтр акваріумний аерліфтний з двома губками XY-2831
168 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ФАЭ0001006
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Фільтр для акваріума аерліфтний із двома губками XY-2831
Фільтр під'єднується до повітряного компресора. Має невеликий розмір. Здатний здійснювати два типи фільтрації. Біологічну та механічну.
Аерліфтний фільтр краще за фільтр-помпи тим, що має набагато більший обсяг фільтрувального матеріалу. Це і сприяє якісній механічній та біологічній фільтрації. Навіть у разі обліку невеликої потужності всмоктування фільтр здатний добре очищати воду від механічних забруднень, як-от залишки їжі, продукти життєдіяльності рибок та інші.
Цей фільтр буде корисний власникам креветодів і мальків, які бояться, що їхні вихованці потраплять усередину фільтра. Не завжди виходить запобігти потраплянню мальків і креветок у роторний відсік. У такій ситуації аерліфтний фільтр стане порятунком — він абсолютно безпечний для акваріумних мешканців усіх форм і розмірів
Фільтр можна застосовувати в акваріумах об'ємом до 110 літрів. Крім очищення, фільтр здатний насичувати воду киснем. Напрямна трубка повертається на 360 градусів у будь-якому напрямку. Що дає можливість створювати струм води в акваріумі в потрібному напрямку. Напрямна трубка регулюється за висотою під розміри вашого акваріума. Що дає змогу тримати напрямну в підводному стані або в надводному.
Фільтр за потреби легко розбирається. Губки знімаються і промиваються. Конструкція проста та надійна. Під'єднання повітряної трубки зверху. Під діаметр 4/6.
Фільтр має невеликі компактні розміри 10,5 Х16,5 см. Досить непогано маскується в акваріумі. Кріпиться до скла на присосках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аерліфтний фільтр |
| Потужність | 0 Вт |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Об'єм акваріума | 110 л |
| Висота підйому води | 0.6 м |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 165 мм |
- Ціна: 168 ₴




