
Нагрівач із терморегулятором для акваріума Xilong AT-700,250 W
180 ₴
- Під замовлення
- Код: РТ0001007
Відправка з 08 квітня 2026+380 (95) 392-08-37
Відділ продажу- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акваріумний нагрівач Xilong AT-700 250w з терморегулятором (від 17 до 35 °C). Призначений для об'єму до 250 літрів.
Якщо Ви хочете захистити мешканців акваріума від охолодження або створити оптимальні умови для нереста, то без цього обладнання Вам не обійтися.
Вам необхідно лише за допомогою терморегулятора виставити необхідну температуру. Нагрівач нагріває воду до виставленого Вами значення й самостійно вимикається. У разі падіння температури на 1-2 градуси від виставленої Вами автоматично вмикається й нагріває до необхідного значення.
Застосування електронного реле гарантує повну безпеку та безаварійну роботу обладнання. Керамічна ізоляція.
Якщо Ви хочете захистити мешканців акваріума від охолодження або створити оптимальні умови для нереста, то без цього обладнання Вам не обійтися.
Вам необхідно лише за допомогою терморегулятора виставити необхідну температуру. Нагрівач нагріває воду до виставленого Вами значення й самостійно вимикається. У разі падіння температури на 1-2 градуси від виставленої Вами автоматично вмикається й нагріває до необхідного значення.
Застосування електронного реле гарантує повну безпеку та безаварійну роботу обладнання. Керамічна ізоляція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Терморегулятор |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 250 л/год |
| Об'єм акваріума | 250 л |
| Мінімальна температура | 17 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Вага | 0.2 кг |
| Термін придатності | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




