
Нагрівач із терморегулятором для акваріума Xilong AT-700, 25 W
160 ₴
- Готово до відправки
- Код: РТ0001001
+380 (95) 392-08-37
Відділ продажу- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акваріумний нагрівач Xilong AT-700 25w з терморегулятором (від 17 до 35 °C). Призначений для об'єму до 25 літрів.
Якщо Ви хочете захистити мешканців акваріума від охолодження або створити оптимальні умови для нереста, то без цього обладнання Вам не обійтися.
Вам необхідно лише за допомогою терморегулятора виставити необхідну температуру. Нагрівач нагріває воду до виставленого Вами значення й самостійно вимикається. У разі падіння температури на 1-2 градуси від виставленої Вами автоматично вмикається й нагріває до необхідного значення.
Застосування електронного реле гарантує повну безпеку та безаварійну роботу обладнання. Керамічна ізоляція.
Якщо Ви хочете захистити мешканців акваріума від охолодження або створити оптимальні умови для нереста, то без цього обладнання Вам не обійтися.
Вам необхідно лише за допомогою терморегулятора виставити необхідну температуру. Нагрівач нагріває воду до виставленого Вами значення й самостійно вимикається. У разі падіння температури на 1-2 градуси від виставленої Вами автоматично вмикається й нагріває до необхідного значення.
Застосування електронного реле гарантує повну безпеку та безаварійну роботу обладнання. Керамічна ізоляція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Терморегулятор |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 25 л/год |
| Об'єм акваріума | 25 л |
| Мінімальна температура | 17 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Термін придатності | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




