
Регулятор подавання повітря, краник повітряний 4/6 мм
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АОВФ0001001
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Регулятор подавання повітря. Або краник повітряний.
Регулятор подавання повітря має найпоширеніший діаметр в аматорській акваріумістиці — 4/6 мм. Він призначений для регулювання подавання повітря з компресора на розпилювач або на аерліфтний фільтр.
Регулятор буде корисний тим акваріумістам, які захоплюються вмістом невеликих акваріумів, мініводоїмів, нанокубиків, креветників, акваріумів для малька і невеликих дитячих акваріумів.
Також регулятор необхідний тим, хто містить кілька акваріумів чи для порівняно великих професійних розводень, де необхідно балансувати подавання повітря від компресорів великої потужності на безліч акваріумів одночасно.
Регулятор зроблений із нейтрального пластику. Не гниє й не іржавіє. Може бути застосовний практично в будь-яких умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | З'єднувач |
| Тип розпилювача | Довгий |
| Потужність | 0 Вт |
| Напруга | 0 В |
| Продуктивність | 0 л/год |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 10 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 11 ₴





