
Компресор для акваріума USB. Аератор автономний
158 ₴
- Готово до відправки
- Код: КА0001001
- +380 (93) 319-21-94Відділ продажу
Акваріумний компресор з USB-приєднанням. Потужний, компактний, енергоекономний аератор для акваріумів і ємностей із живцем. Може застосовуватися в акваріумах з об'ємом до 200 л.
Під'єднується в будь-який USB-роз'єм. Під час під'єднання до павербанка, джерела безперебійного живлення, акумулятора на 5V, ноутбука стає автономним засобом подавання повітря в акваріум.
Незамінна річ під час від'єднання електроенергії будинку. також може застосовуватися під час транспортування риби та інших живих організмів на дальні відстані.
Сумісний із будь-якими аерліфтними, донними, вбудованими акваріумними фільтрами, де використовується подавання повітря. Здатний забезпечувати повітрям кілька фільтрів у кількох невеликих акваріумів. Завдяки цьому може стати головним елементом автономної системи фільтрації у вашому акваріумі.
До комплекту входять:
компресор — 1 шт.
повітряний шланг 90 см — 1 шт.
розпилювач повітря — 1 шт.
карабін для підвішування — 1 шт.
Додатково до компресора рекомендовано придбати:
фільтр аерліфтний, для створення системи фільтрації у вашому акваріумі
регулятор повітря (краник), для використання компресора в мініакваріумах і нанокубиках
трійник, для створення системи аерації або фільтрації в декількох акваріумах, за принципом "1 додатковий акваріум — 1 трійник"
трубочку повітряну (шланг), для можливості збільшення відстані або глибини, на яку подаватиметься повітря
При відправці колір компресора вибирається рандомно!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Тип розпилювача | Циліндричний |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Продуктивність | 240 л/год |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 35 мм |
- Ціна: 158 ₴





